Usługi dla biznesu

Aman Med – partner dla Twojej firmy

Jesteśmy podmiotem leczniczym z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z lekarzami, przychodniami i firmami. Prowadzimy wymazy, punkty medyczne i świadczymy specjalistyczne usługi dla firm.

Personel medyczny

Najważniejsi są ludzie

Nasz wysoki standard usług i profesjonalizm możliwe są dzięki kompetentnemu i doświadczonemu personelowi medycznemu. Dla zapewnienia najwyższej jakości usług prowadzimy szkolenia wstępne i regularne, okresowe programy doszkalające dla naszego personelu. Naszych ratowników i specjalistów doceniają klienci, którzy w ramach stałej współpracy powierzyli nam świadczenie wymagających usług.

W ofercie Aman Med znajduje się pakiet świadczeń w zakresie obsługi punktu medycznego, szkoleń i kursów pierwszej pomocy czy obsługa pobierania wymazów w kierunku COVID-19.

Profesjonalna opieka medyczna

W trosce o bezpieczeństwo

Naszą ofertę zaprojektowały potrzeby firm. Jesteśmy partnerem, który elastycznie dopasowuje dostępne rozwiązania i możliwości do oczekiwań naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kompleksowe zaplecze. Dzięki temu możemy świadczyć usługi medyczne dla firm o różnej wielkości i specyfice środowiska pracy.

Zawsze w zgodzie ze standardami, wymogami prawnymi. Rzetelność, terminowość i bezpieczeństwo to atuty, które doceniają nasi klienci biznesowi.

Bezpieczeństwo w dobie pandemii

Pobieranie wymazów COVID-19

Pobranie materiału biologicznego (wymaz) do testu możliwe jest w miejscu pracy lub w domu pracownika. Każdy z testów wykonujemy na podstawie w pełni
bezpiecznego wymazu z nosogardzieli. W ofercie testy antygenowe firmy Abbot i Biosyntec (wynikiem w 10 minut), oraz testy molekularne, genetyczny RT-PCR (wynikiem tego samego dnia).

Wymazy pobierają wykwalifikowani ratownicy Aman Med. Dyskretnie kontaktujemy się z pracownikiem, któremu pobierany będzie wymaz, a sama
procedura trwa nie więcej niż 15 minut. Posiadamy zaplecze, umożliwiające sprawne pobieranie wielu wymazów. Dostarczanie materiału do laboratorium odbywa się zgodnie z normami.

Bezpieczna firma

Punkty medyczne

Pomagamy w przygotowaniu i prowadzimy punkty medyczne w przedsiębiorstwach, w których wykonywane są prace z dużym ryzykiem wypadku lub związane z wydzielaniem się par, gazów albo pyłów substancji sklasyfikowanych jako niebezpieczne ze względu na ostre działanie toksyczne. Wyposażenie punktu jest uzależnione od rodzaju prowadzonej działalności, w tym rodzaju i nasilenia występujących zagrożeń.

Zabezpieczenia medyczne wydarzeń

Opieka w trakcie eventów

Jeżeli planujesz imprezę w Aman Med oferuje profesjonalną obsługę, która będzie dbać o bezpieczeństwo zdrowia osób uczestniczących spotkaniu. Stworzymy Punkt Pomocy medycznej, który obsługiwany będzie przez lekarzy i pielęgniarki lub ratowników medycznych wyposażonych w sprzęt medyczny służący do ratowania życia m.in. defibrylator i tlen, oraz środki opatrunkowe i podstawowe leki).

Szkolenia z pierwszej pomocy

W trosce o bezpieczeństwo

Specjalizujemy się w kursach i szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Zajęcia odbywają się w formie zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Szkolenie poświęcone jest kompleksowym zagadnieniom z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Korzystając z kursów i szkoleń organizowanych masz pewność prawidłowego przygotowania uczestników do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom znajdującym się w stanie zagrożenia życia i zdrowia.

Zamów transport